queen_of_angmar: (Default)
queen_of_angmar ([personal profile] queen_of_angmar) wrote2014-05-14 02:43 am

(no subject)

Я тут внєзапно подумала, що в моєму виборі "ким я хочу стати" простежується певна логіка. Спочатку я хотіла бути священиком. Потім, коли мама мені сказала, що я не зможу буть священиком через форму піськи, я вирішила, що хочу бути президентом.
Коли виявилось, що бути президентом - це сильний геморой, а навколо стільки тупих людей, що постійно з ними спілкуватись я просто не витримаю, я поумєріла свй пил і вирішила стати викладачкою.
Ой, психотерапевтко моя, ми б з вами плідно поспілкувались з цього приводу, ящетаю.

Ну, поміж тим я ще хотіла бути мікробіологом,  археологом, журналісткою (недовго, к счастьям), кіберспортсменкою, лікаркою, поетесою і ще якимсь хуйлом, но це нерепрезентативно, бо не так сірьозно.
Ну, хуйлом я, впрочєм, ефектно стала вже гггггг

[identity profile] leka-lisa.livejournal.com 2014-05-14 07:11 am (UTC)(link)
коли я, закінчуючи школу, мотилялася, ким же я хочу бути, між - лікаркою (вчитись в іншому місті і немає грошей), журналісткою (те саме), міліціянткою (мама сказала, що я дурна), актрисою тетару, не кіно, а саме театру (тато сказав, що я дурна)), то тато мене так м"яко надурив, порадивши вчитись на вчительку мови, бо вчитель, то кожного дня актор перед аудиторією, гарний вчитель, то свого роду й лікар дитячої душі, то, якщо є хист и знаеш мовні прибамбаси-пиши собі статті як журналіст, ну й після педа можна йти до дитячої кімнати міліції і вже звіти у школі міліції і таке інше. я повірила))

[identity profile] blog.mp3route.ru (from livejournal.com) 2014-05-21 04:18 pm (UTC)(link)
+1...