queen_of_angmar: (Default)

Горло болить аж-аж. На пари не піду. Разок на семестр можна.

queen_of_angmar: (Default)
Так. Пацани і дівкани, ви свідки.
Якщо я встигну все, що задумала, а це
- 2 переклади (один на 100500 сторінок, і це, блеадь, не гіпербола)
- документи на програму в Омєрічкє
- сесія з не менш, ніж 2\3 п*ятірок (о, богиня, дай мені сил на ці всі завдання!)
- попідтягувати хвости на роботі, які повознікали через мою несконцентрованість
- здати журнал
- здати всі 100500 аналізів
- навчитись слухати Сплін без сліз
так от, ви свідки, я заб*ю на свою гастроентерологію, і нап*юся так, що ще три дні відходити буду.

Я сильна дєвочка, я все зумію.

Амінь.
queen_of_angmar: (Default)
Ось вам ще один.
Так. Завдяки [livejournal.com profile] radiowestin i [livejournal.com profile] wasserstrahl я поняла, що я ізза кількості феєрії, яку я побачила з понедлка до вчорашнього вечора, геть вже їду мізками, псіхую, внаслідок цього ображаю людей, тому найближчим часом спробую утриматись від коментарів щодо гмгм геополітичної ситуації, буду постити котіків і лучі бобра.
Оголошую тиждень миру, ні з ким сваритись і нікого обзивати в ЖЖ не буду.
queen_of_angmar: (Арагоша)
Чесне і прекрасне МВС, яке робитьщоможетм точно добре може пиздіти. З усіх сил.
Доблесне МВС (точніше, доблесна прес-служба), по ходу, думає, що в нього єдиного в країні є Інтернет.
Странні яксісь дорослі люди, які не в курсі, що якщо вже не можеш визнати гірку правду, краще промовчати.

МВС пиздить
queen_of_angmar: (Default)
Існує поширене судження (особливо самі знаєте в кого), що на русофобів людей перетворює занурення в ммм, назвімо це "бандерівський діскурс".
Так ось, як людина, яка роками космополітка і любила Достоєвського понад усю літературу, істинно кажу вам, це всьо хуйня, в бандерівському діскурсі вас захистить від русофобії візитка яроша.
А от якщо вас не перетворив на русофоба діскурс "кримнаш, православіє, самодєржавіє, братні народи", в мене для вас погані новини - це називається стокгольмський синдром.

*Звісно, коли я говорю про "русофобію" я не маю на увазі "природу росіянина", бо це очевидна дурниця, я говорю, знову ж таки, про дискурс. 
queen_of_angmar: (Default)
To whom it may concern
На жаль в мене зараз повний завал, при чому всюди (крім, як не дивно, роботи, на роботі тиш, гладь і божа благодать, але багато душевної енергії йде на сварки з різними людьми, які заразились вірусом експертності).

Так ось, незважаючи на те, що сратись в мене нема сил і енергії (не ті вже роки, щоб і перше і друге, і третє, і десяте, вибчайте, я і так бігаю з випученими глазами і язиком на плечі), я з великим зацікавленням спостерігаю за бурхливим продовженням бурякової епопеї
Маю невеличкий маніфест.
Я вважаю за потрібне означити, що є прихильницею теорії інтерсекційності, створення різноманітних "позорних списків" вважаю піздєцом кромєшним, піздєцом же кромєшним вважаю посили на лікування людей, які не відповідають вашим ніжним уявленням про красу (навіть якщо ви під це, йопта, якусь дохуя теорію підводите, в мене теж парудесять теорій знайдеться). А ще я дуже позитивно спримаю як мінімум двох людожерок: [livejournal.com profile] radiowestin i [livejournal.com profile] maryxmas.

Якщо цього достатньо - хулі, де тут записують в блядський цирк?

P. S. Тим не менше не можу не захоплюватись однією з моїх френдок, яка має досить витримки і такту, щоб в це не лізти. Але я так ні магу, тому накатала по шуріку маніфест.
Впрочєм, я україномовна і непопулярна, тому очікую спокою на західному, східному і всіх інших фронтах, але думаю, фраза про блядський цирк достатньо зрозуміла, да? :)
queen_of_angmar: (Запіскі кніжного червя)
Мені відписав професор Вайнберг.
Я його книжки за порадою свого чудового наукового керівника читала, коли писала диплом :)
Написав мені, що, скоріш за все мені нема сенсу іти на ще одного мастера, можна зразу іти далі, від чого я нємєдля ледь не впала в обморок взагалі (хоч на ще одного мастера все одно піду :) ).
Щоб ви розуміли, я почуваюсь так, ніби це мені відписала, скажімо, Лана Дель Рей чи Валентина Терешкова :)
Крига скресла, в мене все вийде, я скоро-скоро буду жити в Омєрічкє, обов*язково!
...Як мене легко зробити щасливою, одначе :) 
queen_of_angmar: (Default)
От і прийшла моя черга невдоволено бурчати, що Могилянка вже не та.
Я сьогодні в моєму улюбленому пабліку "Підслухано в НаУКМА" побачила те, від чого ахуєла, потім ще раз ахуєла і ще раз.
Спитала чувіха (анонімно, звісно), цитую: "чи можливо отримати залік, заплативши? Хоча б з фіз-ри?"
По-перше, я свято переконана що обов*язкова фіз-ра це піздєц на патичку, який нікому нахєр не треба
Але, по-друге, я, як фізкультхейтер (і могилянці мені не дадуть збрехати), знаю, що, щоб здати фізру на четвірку треба просто ходити на пари. Там навіть не треба грати в баскетбол чи займатись ще якоюсь хєрньою (я лічно любила грать в баскетбол і волейбол, хоч фізру ненавиділа всіма фібрами душі, ну то вже справа смаку).
Якщо ти поприносиш довідки, то тобі поставлять втої бали і без відвідуваності.
Для тих, хто не може отак "повноцінно" ходити на фізру є спецгрупа, яка на парах з фізри гуляє Подолом.
Як цього можна було не викупити і провчитись до весни я собі взагалі погано уявляю.
Авторці питання про "забашляти", звісно, порадили йти подалі на юга, но автор вирішила, що її достоїнство цими посилами оскорбілі і розродилсь новим дописом:

"Я писала про фіз-ру,чи можна заплатити.Вражена,від відповідей деяких людей,маю дуже великі проблеми зі здоров'ям, які, не побажаю навіть найгіршому ворогу, через що запитали поради. Не потрібно так негативно реагувати, не бажаю вам опинитися на моєму місці (...)"

Я тут тіпа не буду моралофажити, шо хабарі це фуфуфу і вказувати на те, що щось ця історія дуже мені нагадує лібо піздбож лібо інфантильнсть, лібо і те і те разом взяте.

Ну от що мене убіло: ізмєльчал нині могилянець.
В мої врємєна тоже нікому не хотілось здавати фізру (ну ладушкі, декому може й хотілось :) )
Але ті, хто не хотів, навіть не думали про хабарі (або я вчилась з якимись ангелами небесними, шо тоже варіант). Це була тупо закрита опція.
Це, треба сказати, розвивало неабияку креативність і вміння домовитись з викладачами (я під "домовитись" маю на увазі "донести 100500 рефератів" напрімєр а не то, що ви подумали :) )

А для справжніх хворих залагодити собі хоча б трояк з фізри це взагалі було діло раз плюнути.
Отже, повторюся. Ізмєльчал могилянець. З креативністю туговато.

P. S. Я взагалі на підписників пабліка ображена ще й тому, що вони наїжджали на мого улюбленого і распрєкрасного наукового керівника. Ніхто не може на нього наїжджати, він самий ахуєнний, я сказала. 
queen_of_angmar: (фантомка)
Fantasy rules
Якби я не ризикувала залишитись без роботи і вилетіти з універу, я б з превеликим задоволенням місяць-другий займалась виключно тим, що граю в доту. 
queen_of_angmar: (Default)
З баблом і часом, щоб заробити більше в мене повний ахтунг, я в стресі-пічалі.
Що зробить в такій ситуації нормальна людина?
Придумає, як зекономити.
Що зробила Галя?
Замовила собі в інтернеті плаття за 600 грн. 
queen_of_angmar: (Default)
Як каже Сяня: "Геркулес- це мультик, який чим більше дивишся, тим більше приколів знаходиш".
Це так наша християнська родина свяяткує день божого воскресіння - переглядом мультику з перебреханою античною міфологією :)
queen_of_angmar: (Default)
Я чесно намагалась тримати язика за зубами і не коментувати дії вже тепер влади щодо поточної ситуації, але ніяк не можу зрозуміти, чи то Турчинов і Ко
 - такі собі наївнячки і так само, як я роблять вигляд, що все "само рассасьотса" (а я себе так посилено намагаюсь наїбати, бо треба за щось жити сьогодні навіть якщо завтра атомна вайна, а без дєнєг і візи я довго точно не протягну в випадку війни. Різниця тільки в тому, що моя посада не передбачає відповідальності ще й за мільйони інших людей, бо я, на відміну від декого, знаходжусь на тому місці, яке відповідає моїй кваліфікації, нахилам, умінням і бажанням)
 - чи страхополохи, які тіпа "не провоцирують", а коли вже не можна "не провоцировать" стєрть, суєтяться і виходить какашенька. (хтось дуже гарно писав про те, що агресора провокуй-не провокуй, все одно получиш агресію, бо агресор б*є тоді, коли хоче вдарити, а не тоді, коли має причину
І ше хочу сказати, що ці всі істерики з десятьма ультиматумами - ну це смєшно. Льви і львіци так не поводяться. Льви і львіци самі знають, шо вони великі і сильні, знають в пешу чергу для себе. Їм не треба підвищувати голос чи розмахувати ультиматумами руками... чи то пак лапами. Вони царі і цариці звірів, от і все, крапка. А того, хто ставить їх августєйшества під сумнів, вони можуть просто зохавать. Важний момєнт, що для цього не обязатєльно могти зохавать. Важно, щоб всі, і ти в першу чергу, думали, що ти це можеш продєлать як нєхуй пєть)
 - тут третій варіант, але він такий фіговий, що я просто розгляну фіговий варіант для себе, щоб мені потім не казали, що я накаркала, якщо що :)

Прошу помітити, я не маю претензій до того, ЩО робить влада (тобто я їх таки маю, але не в контексті цього допису). Тут претензія радше до того, як люди поводяться. При чому, тясуться ці красені чомусь виключно перед Путіним і міжнародними інстанціями, а не перед населенням власної країни (цирк та й годі, угу).

Отож, панове Турчинов, Яценюк, Аваков і друзі!
Ви вже, блін, не опозиція, яка зі сцени під час дурнуватої і безглуздої акції "Вставай, Україно" що є сили горлає про "хунту"!
Ви влада великої, сильної і прекрасної країни, влада, кстаті, завдяки мешканцям цієї країни, які довели, що можуть все, що готові стояти до кінця тоді, коли в вас намітились "переговори". Я всьо панімаю, складна ситуація і все таке, папірєднікі регіонали вам мішають, Путін пів країни відтяпати хоче: мені теж з цим несладко живеться, я вам присягаюся, але я, в случаї чого, на відміну від вас на частний вертоліт сісти і уїбати в теплі краї не зможу. Так, от, якщо по суті і коротко:
Заради всіх богів в яких ви вірите, перестаньте поводитись як двієчники в кабінеті в директора і почніть поводитись, як леви.
queen_of_angmar: (Default)
Якщо мене від чогось і нудить так, як від ватникізму, то це від пихатого галичанського месіанства. 
queen_of_angmar: (Default)
В мене в дипломі написано "бакалавр політології". І оскільки за час, який я провела в університеті, а був це не хрін собачий, а вмістилище іліти нації могилянка, я не тільки штани та спідниці просиджувала, а ще тому, що коли я щось говорю, я за базар атвічаю (всмислі, якщо я роблю прогнози в питаннях, в яких я некомпетентна, я так і кажу. І не тому, що я така чесна, а тому, що я люблю казати "а я ж казала"). То прошу собі уявити, як я цим дипломом ритуально потрясаю, щоб надати ваги своїм словам.
Про шо я сьогодні хочу поговорити.
На порядку денному в цьому ЖЖ два питання:
1) Ольга Богомолець
2) Влада, сиріч, екс-опозиція
так от, пункт перший.
Шось дуже багато фанатів Богомолець я наблюдаю останнім часом. Попри мої лічні причини, щоб вона мені не подобалась (я, м*яко кажучи, з підозрою ставлюсь до ідеї роздавати зброю всім жаждущим і, тим більше, до ідеї, що матері-одиначки - ужос-ужос і самідуривинуваті).
Так от.
Пані Ольга явно непрохідний кандидат. І цей факт вкупі з великою підозрою щодо того, що так просто за два дні можна зібрати 2,5 ляма (між часом, коли вона оголосила про свій намір іти на вибори і подала доки в ЦВК минуло рівно стільки) на таку безперспективну ціль, мене наштовхує на невтішні, проте очевидні думки про те, що вона технічний кандидат, а не просто добра і наївна людина.
Додає сумнівів ще й її ужасна програма, де або водичка, або така нісенітниця, що видко, що Богомолець навіть не завдала собі клопоту чину конституцію перечитати.
Так ось, подумайте, будь ласка, хто буде відвалювати 2,5 (та навіть 0,5) ляма, якщо не бачить ні піввідсотка можлиості щось з цих дєнєг поімєть?
Відповідь там, вище.
Пункт другий мене взагалі вражає в саме серце, оскільки для мене це щось на рівні трава зелена. небо синє, телегонія хуйня.
Отож, розказую одну аксіому, яку повєдал міру дядя Ніколо ще на рубежі 15 і 16 ст.
Вся влада по замовчуванню гандони.
Чим швидше ви це збагнете, тим легше вам буде змиритись з суровою реальністю. Чим вище вилазить людина на владній драбині, тим більший вона гандон. Тобто якщо мери невеликих міст, скажімо, ще мають хоч сякий-такий шанс, влада вище - точно гандони.
Гуглити по запиту, наприклад "Садовий скандал". І то, врахуйте, що це один з найнормальніших мерів в Україні. Недарма Монтян, яка б вона там не була, так настирно говорить про відкритість земельних кадастрів.
Наша колишня опозиція, а тепер влада - не менші гандони. Це сорта, в яких треба, як на мене розбиратись, але тієї самої субстанції. Користуючись нагодою, передаю привіт пану Вахтангу Кіпіані, який думає, що позиція про сорта лайна небезпечна. А я от думаю, що навпаки - призвичаює насторожено ставитись до політиків. А це виправдано, бо див. аксіому.
Щоб політики не борзіли вже геть зовсім, в деяких країнах (за списком країн див. наприклад Фрідом хаус або The Economist Intelligence Unit Democracy index) придумані всякі механізми для того, щоб цих муділ тримати за, пардон за патріархальний діскурс, яйця. Таке явище називається демократією.
Проблема України в тому, що механізмів як не було, так і нєт, всьо пічально і угрюмо, а регіонали з комуністами досі мають більшість в парламенті, якби хто забув.
Пасєму, втішних висновків в мене мало.
но шо я хотіла цим всім сказать.
Люди, не обольщайтесь "новою владою". Як гласіт мудрість, яка уже стала народною "шо то хуйня, шо то хуйня". Поки що в нас є тільки майдани, щоб ці уроди тримали себе в руках.
Але, я я вже помітила раніше, поки майдани йдуть не на цих ублюдків, вони нічого не панімають.
queen_of_angmar: (Default)
В мене нема дєнєг і нема сил.
А ще мені дуже сумно.
і я мушу навчитись ставитись до всього, як до чудового періоду і не боятись втрачати.
Понила, порозвішувала сопельок, а тепер до роботи.
Треба ще повісити над столом мантру "ні на кого не сподівайся. В тебе є тільки ти". 
queen_of_angmar: (Default)
Вапрос на всі дєньгі.
Дєнєг нема, але вапрос є :)
Підкажіть-но мені якийсь гарний ровер щоб не на всі дєньгі. Бо хочу аж муркочу, навіть халтурку шукаю раді такого. 
queen_of_angmar: (Default)
Сводка від мене:
Все ок. Тільки дуже болить спина. 
queen_of_angmar: (Default)
Дісклеймер: цей пост може образити почуття вірян :)

Моя одногрупниця недавно висунула цікаву тезу. мовляв, якщо ми вступимо в ЄС, нам загрожує секуляризація. (якщо що, я не думаю, що секуляризація - це щось загрозливе, це була цитата :) )
Я лічно щітаю, що навпаки, якби в роті виросли гриби нас в той ЄС таки взяли, в нас би відбувся ріст релігійності, але за посередництвом всяких правих груп.
Ну дивіться, чому я так думаю. Кажуть, що "релігійний екстремізм" термін некоректний, тому що там, де є релігійний радикалізм зазвичай є і якісь політичні проблеми (переділ територій, етнічні тьорки і т. п.).
Так ось, коли групи типу ПС нюхнуть європейського життя, де назагал засуджується (ІМХО, досить лицемірно насправді) расизм, ксенофобія і інша радість, виникне закономірне бажання вернутись к корням. А що краще легітимізує повернення до корнєй, ніж київський патріархат? Ололо, та нічого, хіба Дажбог. От і всі уніжені і аскарбльонні політкоректністю і звернуться до церкви. При чому, реально я думаю, що УПЦ КП виграє від цього найбільше.


П. С. Я знаю, що ПС назагал думає з приводу ЄС, маються на увазі "праві на зразок"
П. П. С. Я також в курсі, що ЄСом ще і не пахне, але хто заборонить мені праздниє роздуми про речі, в яких я не експертка? :)
queen_of_angmar: (Default)
Мужу сьогодні робили операцію. Привозять його, біднятко, в палату назад, я біля нього сиджу, чуть не пускаю пічальну слізоньку (ну, якщо ви знаєте, як жалюгідно зазвичай виглядають люди після наркозу, то розумієте, про що я :) )
Макса починає почутьчуть роздупляти, і він видає "Галя.... обнімашку!". Я намагаюсь воззвать до голосу разума, що мол, не найзручніша обстановка для обнімашки, приїдем додому і будуть тобі обнімашки. Але муж узбагаюється тільки коли отримує жадане.
Канєшна, під наркозом і рожевих драконів можна побачить, але пріятно :) 
queen_of_angmar: (Default)
Коли ти завжди казала, що Свобода - рідкісні далбайоби, п*ята колона, мудаки і уроди.
І можеш сказати "а я  ж казала"
Але шось це ніхуя не радує. 

Profile

queen_of_angmar: (Default)
queen_of_angmar

July 2014

S M T W T F S
  12345
67 89101112
13141516 171819
20212223242526
2728293031  

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

  • Style: Winterborn for Ciel by nornoriel

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 25th, 2017 06:17 am
Powered by Dreamwidth Studios